info@ekrksoft.cz
+420 777 029 809

Realitní software

PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Převezměte kontrolu nad chodem vaší firmy a získejte přístup k datům, které vám pomohou vylepšit vaše firemní postupy a navýšit váš zisk.“ Náš software neustále vyvíjíme a inovujeme. Hledáme nové funkce a to i na základě potřeb našich klientů a změn tržního prostředí. Cílíme tak na náš společný cíl a tím je kontrola firemních aktivit a spokojenost našich zákazníků.

Naše řešení = Vaše firma pod kontrolou!

VAŠE CESTA K ÚSPĚCHU

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

EKRK-SOFT nabízí komplexní řešení pro chod vaší realitní kanceláře. Díky pokoročilým funkcím a přehlednosti našeho softwaru, bude vaše obchodování systémově kontrolované a propojené s důležitými prvky tržního řetězce. Exportujte vaše zakázky pohodlně z jednoho místa, ušetřete čas a mějte přehled o vašich firemních aktivitách.

UKÁZKA PROGRAMU EKRK-SOFT

Pro každého makléře můžete vytvořit specifický účet nad kterým máte vzdálenou kontrolu. Evidence jeho nemovitostí, je zde vedená stejně přehledně jako evidence klientů a komunikace s nimi.

SOFTWARE
PRO VAŠE PODNIKÁNÍ

Převezměte kontrolu nad chodem Vaší firmy a získejte přístup k důležitým datům, které vám pomohou nejen vylepšit vaše firemní postupy, ale také navýšit zisk vaší realitní společnosti.
klienti
Máte nějaké otázky?
info@ekrksoft.cz
Zavolejte nám
+420 777 029 809
Sídlo společnosti:
Riegrova 6, Olomouc 779 00

Napiště nám zprávu

Pokud máte nějaký dotaz, nebo Vás zajímá
individuální pomoc na našem projektu
neváhejte nám napsat.

Obratem Vás budeme kontaktovat.

Děkujeme.